444 2 651
İçeriğe git
KURUMSAL
Firmamız BEREKET PEN , 1997 yılında Kocaeli İli Körfez İlçesi’nde kurulmuştur. BEREKET PEN’in ilk faaliyetine, demir doğrama ve alüminyum ile başlamış, dürüstlük misyonu ile çalışarak kaliteli hizmet hedefi ile hak ettiği yere gelmiştir. BEREKET PEN, kuruluşundan günümüze ilkeli ve dürüst çalışması ile müşteri sayısını yüzde 1500 artırarak hizmet vermeye devam etmektedir. Sürekli gelişim felsefesi ve değişime açık pazardaki değişikliklere duyarlı esnek yapısı ile siz değerli müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya ve daima yanında olmaya devam edecektir. BEREKET PEN müşteri talepleri doğrultusunda Kocaeli ve çevre illere kaliteli hizmet götürmektedir.

Hedefimiz bütün Marmara Bölgesi’ne BEREKET PENin hizmet ve kalitesini sunmaktır

BEREKET PEN 2004 yılında PVC sektörünün önde gelen firması FIRATPEN ile yapılan anlaşmada FIRATPEN üretici bayiliğini alarak siz değerli müşterilerimize hizmetin daha kalitelisini sunmaya çalışmaktadır.

BEREKET PEN,ulusal ve uluslararası pazara kaliteli ve standlara uygun müşteri isteklerini eksiksiz ve zamanında karşılamak için gerekli yatırımları hızla gerçekleştirmiştir. Bunun sonucu yaptığımız tüm işlerimiz sürekli aynı yüksek kalitede üretilmektedir.

Gelecekte de aynı şevk ve heyecanla bilgi birikimimiz iş tecrübemiz ile gelişen teknolojileri izleyerek, uygulayarak müşterilerimizin menfaati doğrultusunda hizmet vermeye devam edeceğiz.

Katalogumuzda BEREKET PENın güvencesi ile yapılan ihtiyaçlarınız olan işleri uzman kadromuza danışmadan giderememenizi önerir, uzman olduğumuz bu alanlarda sizlere yardımcı olmayı taahhüt ediyoruz.

Abdullah KAPÇAK
Yönetim Kurulu Başkanı


Bereketpen© 2016 Tüm Hakları Saklıdır
İçeriğe dön